קידום אתרים: מה ההבדל בין קידום אורגני לקידום ממומן?

קידום אתרים
רוצה מגנט לידים עוצמתי לעסק שלך?
תוכן העניינים

גם אתם שואלים את עצמכם איך זה שהאתר שלכם לא מצליח כמו האתר של בית העסק המתחרה? למה הוא זוכה להצלחה כה גדולה ממכירות דרך האתר ומצפיות חוזרות באתר העסק ואילו אתם זוכים לכמה צפיות בודדות בחודש?

אם אתם מחפשים את התשובה, אתם במקום הנכון. בשורות הבאות תמצאו את המדריך המלא לקידום אתרים בשיטות שונות.

אז מה זה קידום אורגני ואיך זה עוזר לבית העסק שלכם? האם זה משתלם ולמה כל בעל עסק שמכבד את עצמו, דואג לקידום האתרים שלו בצורות שונות? בואו נתחיל.

מה זה קידום אורגני?

קידום בשיטה זו מתבצע באמצעות בניית קישורים, שיפור חווית המשתמש באתר, כתיבת תוכן שיווקי וכדומה. פעולות אלו משפרות את דירוג האתר שלכם בגוגל ומעלה אותו בתוצאות החיפוש לתחילת הרשימה.

בסופו של דבר, מנועי החיפוש של גוגל הינם פיתוח אנושי, האלגוריתם שסורק את האתרים בעת החיפוש, מבצע את החיפוש בהתאם לפרמטרים שנקבעו מראש, כך שכאשר האתר שלכם מתאים לכך, הוא יופיע בתחילת תוצאות החיפוש.

בקידום אורגני אנו מבצעים פעולות מסוימות שחושפות את האתר שלכם לחיפוש של לקוחות.

הניסיון שלנו בתחום מצביע על 3 פרמטרים עיקריים מתוך כמה מאות, שהם המשפיעים העיקריים על הדירוג של האתר שלכם בגוגל.

  1. חווית משתמש – גוגל שמים דגש ומתייחסים יותר ויותר בשנים האחרונות לנראות האתר, ליחסי המרה ולזמן השהיה, זאת בכדי לקבל אתר בטוח יותר ויציב שנותן מענה. השקיעו יותר בכל מה שקשור לעיצוב האתר, בכדי שהדירוג של הגולשים ושל גוגל יעלה אתכם מעלה.
  2. תוכן – כאשר משתמש מחפש בגוגל מקצוע כלשהו, 'מתקין מזגנים מקצועי' לדוגמא, הוא מצפה לקבל מגוגל את המידע הרלוונטי ביותר עבורו, והמענה המקיף ביותר עבורו, לכן לגוגל יש אינטרס להציג בפניו את התוצאות המתאימות והכוללניות ביותר.
  3. קישורים  – המלצות של אתרים אחרים עם קישורים למוצרים שלכם וכדומה, מסייעים לגוגל להבין מהו הכוח של האתר שלכם, לקשר את המשתמש על פי המוצרים והחיפושים שלו. קישורים אלו הם מה שהופכים פעמים רבות בתי עסק קטנים לתוצאות החיפוש הגבוהות ביותר.

קידום ממומן

ישנם גם קידומי אתרים בדרך קלה יותר, אך לא תמיד משתלמת. קידום ממומן גם הוא יעלה את הדירוג של האתר שלכם בגוגל, אך לא תמיד הוא משתלם, זאת מכיוון שעליכם לתחזק כל העת את הקידום מה שעולה לכם הרבה מאוד כסף.

רוצים לקדם את האתר שלכם בצורה הנכונה ביותר, לשלב בין קידום אורגני לממומן ועוד, אברהם בדוש מקדם אתרים מקצועי זה שנים, ייתן לכם את המענה המקצועי ביותר.

בדרך כלל, האתרים שאתם מוצאים בתוצאת החיפוש הראשונה הם אלו שדואגים לקידום האתרים שלהם בליווי של מקדם אתרים מקצועי בכמה שיטות קידום שונות במקביל.

רוצה מגנט לידים עוצמתי לעסק שלך?

אולי יעניין אותך